Ana Sayfa
    Hakkımızda
    İletişim
    Ulaşım
    Satış Prosedürü

Fuatpaşa Cad. No: 73 Eminönü İSTANBUL / TURKEY
Tel: 90 (212) 519 85 58 - 513 12 72 Fax: 90 (212) 520 48 12

Sanal Mağazamızı
Ziyaret Edin

      Ana Sayfa
      Sanal Mağaza
      Hakkımızda
      İletişim
 
Satış Prosedürü
 
 

MERHABA,

WEB SAYFASI ÜZERİNDEN SİPARİŞ VERME İLE BİRKAÇ KÜÇÜK BİLGİYİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİK. BU BÖLÜMDE ELEKTRONİK ORTAMDA BİZE SİPARİŞİNİZİ NASIL ULAŞTIRABİLECEĞİNİZ İLE İLGİLİ BİLGİLER BULUNMAKTADIR. LÜTFEN BİZİ TELEFONLA ARAYARAK YA DA ELEKTRONİK POSTA (E-MAIL) İLE ULAŞARAK SATIŞ ŞARTLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ EDİNİNİZ. AKSİ HALDE OLUŞABİLECEK DURUMLARDAN FİRMAMIZ MESUL DEĞİLDİR.

AŞAĞIDAKİ DÖKÜMANDA ŞEKİL VE AÇIKLAMALARLA SATIŞ SÜRECİNİ ANLATMAYA ÇALIŞTIK, TAKILDIĞINIZ HERHANGİ BİR NOKTA İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. WEB SAYFAMIZIN SİZLERLE ARAMIZDA KAZANÇLI BİR KÖPRÜ OLMASI DİLEKLERİMİZLE.

ÜYE OLMA AŞAMASI

BU ADIMDA DOĞRU BİR MAIL ADRESİ VE BEŞ HANELİ ŞİFRE GİRMEYE DİKKAT EDİNİZ. BİLGİLERİNİZİ VE ŞİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA “DEVAM ET” BUTONUNA TIKLADIĞINIZDA AŞAĞIDAKİ MESAJI ALACAKSINIZ. ŞİFRENİZİ VE E-MAIL ADRESİNİZİ İYİ BİR YERE NOT ETMENİZ GEREKİYOR. WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDECEĞİNİZ VE SİPARİŞ VERECEĞİNİZ İLERKİ ZAMANLARDA BU BİLGİLER SİZDEN İSTENECEKTİR.

BURADAKİ “DEVAM ET” BUTONUNA BASARAK SİPARİŞİNİZİ VERMEYE HEMEN BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERME AŞAMALARI

SENAL MAĞAZA YA GİRDİĞİNİZDE AŞAĞIDA ŞEKİLDE GÖRÜLEN YERE TIKLADIĞINIZDA, E-MAIL VE ŞİFRE BİLGİLERİNİZİ GİRMENİZ SİZDEN İSTENECEKTİR. BU BİLGİLERİ GİRMEDEN OLUŞTURACAĞINIZ SİPARİŞ, SİSTEM TARAFINDAN KAYDEDİLMEMEKTEDİR .

BU ADIMDA E-MAIL ADRESİNİZİ VE ŞİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA SAĞ ALTTAKİ “GİRİŞ” BUTONUNA BASINIZ

AŞAĞIDAKİ EKRANDA SATIN ALMAK İSTEDİĞİĞİNİZ ÜRÜNLER İÇİN SAĞ TARAFTA GÖRÜLEN KATEGORİLER BÖLÜMÜNDE ÜRÜNLER ARASINDA DOLAŞABİLİRSİNİZ. ÜRÜNLER LİSTE HALİNDE BİR SAYFADA 20 ADET OLMAK ÜZERE GÖRÜNTÜLENECEKTİR.

ÖRNEĞİN VAZOLAR KATEGORİSİNDEN BİR ÇEŞİT YAPMAK İSTEYELİM. BUNUN İÇİN SAĞ TARAFTAKİ VAZOLAR KATEGORİSİNİ TIKLADIĞIMIZDA AŞAĞIDAKİ PENCERE AÇILACAKTIR. BURADA SIRASIYLA ÜRÜNLERİN RESİMLERİ, MODEL KODLARI, AÇIKLAMALARI, İSTENİLEN MİKTAR, SEPETE ATMA BUTONU “ HEMEN AL ” VE FİYATLARI GÖRECEKSİNİZ.

SİTEMİZ ULUSLARARASI TOPTAN ALIŞVERİŞE YÖNELİK YAPILANDIRILDIĞI İÇİN ÖNCELİKLİ OLARAK USD DOLARI PARA BİRİMİNİ GÖSTERMEKTEDİR.

TL BİRİMİ İLE SİTEYİ GEZMEK İSTİYORSANIZ SAĞ ALTTA GÖRÜLEN PARA BİRİMİNİ TL OLARAK TIKLAMALISINIZ

VAZOLAR KATEGORİSİNDEN 127 MODEL KODLU AYAKLI BÜYÜK KARAT VAZOYU 12 ADET OLARAK SİPARİŞİMİZE EKLEMEK İÇİN MİKTAR KUTUSUNA 12 YAZIP “HEMEN AL ” BUTONUNA BASIYORUZ. AŞAĞIDAKİ EKRAN KARŞIMIZA ÇIKIYOR.

BU ADIMDA ÜRÜNÜ İSTEMİŞ OLDUĞUMUZ ADETTE SİPARİŞ LİSTEMİZE EKLEMEK İÇİN “GÜNCELLE” BUTONUNU MUTLAKA TIKLAMALIYIZ. AKSİ TAKDİRDE ÜRÜN LİSTEMİZE DAHİL EDİLMEYECEK, ALIŞVERİŞ SEPETİNE ATILMAYACAKTIR.

“GÜNCELLE” BUTONUNA BASILMADAN “DEVAM ET” BUTONUNA BASILIRSA BU ÜRÜN LİSTEYE EKLENMEZ. SİTEDE DOLAŞMAYA DEVAM EDİLİR.

ŞAYET “SATIN AL ” BUTONUNA BASILIRSA SİPARİŞ LİSTESİ SONLANDIRILMIŞ OLACAK, SATIN ALMANIN ÖDEME GİBİ DİĞER AŞAMALARINA GEÇİLMİŞ OLACAKTIR.

DİLERSENİZ BİZ BİRKAÇ ÜRÜN DAHA LİSTEMİZE EKLEYELİM. BUNUN İÇİN “GÜNCELLE” BUTONUNA BASTIKTAN SONRA GELEN PENCEREDE BU DEFA “DEVAM ET” BUTONUNA BASACAĞIZ. YİNE VAZOLARIN OLDUĞU KATEGORİYE DÖNMÜŞ OLACAĞIZ. BURADA İKEN MEYVELİKLER KATEGORİSİNİ TIKLAYALIM. YİNE BİR SAYFADA 20 ADET MEYVELİK GÖRECEĞİZ , BEĞENDİĞİMİZ ÜRÜNÜN ADET KISMINA İSTEDİĞİMİZ ADET MİKTARINI GİREREK YİNE YUKARIDAKİ ADIMLARI TEKRAR EDECEĞİZ. BU YOLLA İSTEDİĞİMİZ SİPARİŞİ OLUŞTURDUKTAN SONRA LİSTEMİZDE AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİN TOPLANDIĞINI VARSAYALIM.

YUKARIDAKİ EKRANDA “ SATIN AL ” BUTONUNA BASTIĞIMIZDA AŞAĞIDAKİ EKRAN AÇILACAKTIR. BU EKRANDA DAHA ÖNCE BİZE VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER GÖRÜNTÜLENECEKTİR. KARGO VE AMBAR ÜCRETLERİ MÜŞTERİLERE AİTTİR. LÜTFEN AÇIKLAMA BÖLÜMÜNE TERCİH EDECEĞİNİZ SEVKİYAT ŞEKLİNİ VE BİLGİLERİNİ GİRİNİZ. DAHA SONRA “DEVAM ET” BUTONUNA BASINIZ.

AÇILAN PENCEREDE ÖDEME YÖNTEMİ OLARAK “CASH ON DELIVERY” YAZISINI GÖRECEKSİNİZ. SANAL POS HİZMETİMİZ HENÜZ BAŞLAMADIĞINDAN ÖDEME KONUSUNDA SATIŞ BÖLÜMÜNDEKİ ARKADAŞLARIMIZ SİZE YARDIMCI OLACAKTIR. BU HALIYLE SITEMIZ ŞIMDILIK SADECE SIPARIŞINIZI BIZE ULAŞTIRMANIZA YARDIMCI OLMAKTADIR.

TEBRİKLER. “ SİPARİŞİ TAMAMLA ” BUTONUNA BASARAK BİZE SİPARİŞİNİZİ ELEKTRONİK ORTAMDA GÖNDERİN. SATIŞ DEPARTMANIMIZDAKİ ARKADAŞLARIMIZ SİZE EN KISA SÜREDE BİLGİ DÖNECEKLERDİR.

LÜTFEN GÜVENLİK VE KONTROL AMACIYLA ARKADAŞLARIMIZ SİZİ ARADIKTAN SONRA YADA ÖNCESİNDE BİZİ TELEFONLA ARAYIN. MERAK ETİĞİNİZ HER TÜRLÜ KONU İÇİN BİZİ RAHATLIKLA ARAYABİLİRSİNİZ.

TELEFONLARIMIZ: +90 212 549 00 04 - +90 212 549 00 05

+90 212 519 85 58 - +90 212 526 43 75

BU AŞAMADA SİPARİŞİNİZE EN SON HALİ VERİLEREK ÖDEME, TESLİM ZAMANI GİBİ BİLGİLER SİZİNLE PAYLAŞILACAKTIR.

HAYIRLI OLSUN DER, BOL KAZANÇLAR DİLERİZ.

MCA VİZYON İTH. İHR. LTD. ŞTİ.